Loading...

Piackutató és adatelemző gyakornok

25166

Budapest, HU

Administrative
Budapest
Internship

ViacomCBS Networks International a világ egyik vezető szórakoztatóipari és médiavállalkozása, a ViacomCBS nemzetközi divíziója, amely televíziós, filmes és digitális tartalmak széles kínálatával van jelen világszerte. A vállalatcsoporthoz tartozik többek között a Paramount filmstúdió és több, világszerte közkedvelt televíziós márka, mint az MTV, a Nickelodeon, a Nick Jr., a Comedy Central, a Paramount Channel vagy a Spike. A Viacom márkái több mint 180 országban láthatóak, helyi szerkesztésű tévécsatornák, digitális média és mobil televíziós tartalmak révén, több mint 40 nyelven.

Fontosabb feladatok

  • Riportok készítése csatornákról, műsorainkról és egyéb szórakoztató tartalmakról
  • Az analitika csapat napi munkájának támogatása ad hoc elemzésekkel és kutatásokkal
  • Közreműködés a márka és műsorszerkesztő csapatok munkájában
  • Különböző nemzetközi érdekeltek kérdéseinek megválaszolása; a munkakör egész Közép-Európát lefedi; legfontosabb piacaink: Németország, Lengyelország, Magyarország, Csehország és Románia.
  • Általánosságban sok adat kezelése leginkább excel és egy fejlett nézettségelemző szoftver segítségével.

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony valamelyik magyar egyetemen/főiskolán (üzleti, média, közgazdasági vagy szociológia területen)
  • Heti 25-30 óra munkaidő vállalása legalább 6 hónapos időtartamra
  • Betöltött 18. életév
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Magabiztos Excel ismeret (Tableauban, kódolásban vagy bármilyen statisztikai szoftverben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel)
  • Analitikus gondolkodásmód, proaktív hozzáállás
  • Az ideális jelöltet érdekli a média és a szórakoztatás

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú lehetőség
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy globális vállalat működését
  • Otthonról végezhető munka

Please, provide us with your CV in English with the followings: name and surname, your phone number and e-mail address you wish us to use during the recruitment process, education, professional qualifications, professional experience (i.e. employment history).

„By applying for this role I hereby state that I read and understood Viacom’s recruitment related privacy notice („Notice”, https://www.viacom.com/recruitment-privacy-notice-eea-switzerland ) and that I accept the Notice’s conditions. I hereby give my consent for Viacom to process my above indicated personal data (name, telephone number, e-mail address, etc.) and the additional personal data that may be included in my CV and cover or motivation letter in the course of the recruitment related procedure for the purposes set forth in the Notice (primarily the evaluation of the applications submitted for the respective job advertisements).”

Paramount believes in creating environments that allow our primary focus to remain on providing entertainment, education and information to our millions of viewers around the world. As part of this commitment to health and safety, Paramount requires COVID-19 vaccines for current U.S. employees, including all newly hired employees, subject to applicable law. Union employees are subject to the agreement reached between the Company and the applicable Union.